(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Вентиляція Soler & Palau

Soler&Palau

Компанія Soler&Palau (S&P) була заснована в Ріполл (Іспанія) в 1951 році, інженерами Едуардом Солером і Джозефом Палау. З самого початку вони мали глобальну стратегію розвитку компанії, як у Європі, так і в усьому світі. Гарантію успіху компанії на нових ринках збуту з високою конкуренцією, дає постійне удосконалення продукції.

На даний момент Soler&Palau є світовим лідером в області вентиляції, з виробничими центрами в Європі, Америці та Азії. Продукція Soler&Palau успішно реалізується в 90 країнах по всьому світу.

Одна із сильних сторін компанії є постійний розвиток за рахунок реінвестування прибутку в безперервне удосконалення в галузі технологічних досліджень, виробництва і комерції. Це дозволяє їй бути незалежною компанією у прийнятті рішень.

Компанія не просто виробляє кращу продукцію, кваліфікований персонал постійно розробляє та впроваджує щось нове. Сьогодні в арсеналі Soler&Palau понад 80 патентів. Велика увага приділяється не тільки якості вентиляторів, але і безпеки продукції для навколишнього середовища. Вироби володіють всіма необхідними якостями згідно з міжнародним стандартом ISO-9001, а також відповідають лабораторним вимогам стандарту UNE 6650191. Серед виробників вентиляційного обладнання в Іспанії, Soler&Palau була серед перших компаній, чия лабораторія зуміла потрапити в регістр AENOR.

Вентилятори Soler&Palau в усьому світі визнані експертами, як найбільш тихі. Кожен покупець буде з цим, безсумнівно, згоден, порівнявши показники даних вентиляторів різної продуктивності з аналогічними моделями конкуруючих підприємств. Такий результат отримано внаслідок застосування ергономічної інноваційної форми в пристроях.

Під час виробництва обладнання використовуються виключно передові технології, такі як обробка сталевих листів лазером, епоксидне фарбування, метод нанесення фарби катафорезом, створення прес форм з пластмаси і алюмінію і т.д. На сьогоднішній день компанія випускає близько 3000 різновидів вентиляційних пристроїв.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.