(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Настінні кондиціонери Panasonic

Настенние кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic або іншими словами настінні спліт-системи Panasonic являють собою одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті, невеликих офісах і магазинах. Настінні кондиціонери Panasonic доступні за ціною, зручні і зрозумілі в обслуговуванні. Всі моделі настінних даних кондиціонерів мають набір стандартних функцій - таймер, нічний режим, режим вентиляції і осушення повітря, очищення повітря за допомогою спеціальних фільтрів. Всі сучасні настінні кондиціонери Panasonic оснащені дистанційним управлінням.

Багато моделей настінних кондиціонерів обладнані інверторним управлінням компресором. За рахунок цього вони більш безшумні і економічніші до 30% в порівнянні з аналогами. Крім цього при досягненні заданої температури в приміщенні кондиціонер настінного типу Panasonic не вимикається, а продовжує працювати на знижених потужностях, що забезпечує менший знос внутрішніх механізмів.

Сучасні інверторні спліт-системи Panasonic працюють за принципом нечіткої логіки. Тобто потрібна температура виставляється автоматично, а людина може регулювати її за допомогою функції «Занадто жарко" або "Занадто холодно", а кондиціонер запам'ятовує комфортні для користувача параметри і надалі підтримує їх автоматично.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.