(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

heat waves Japan

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Уряд країни регулярно звертається до населення з рекомендаціями з приводу того, як уберегти своє здоров'я у спеку. Зокрема, медики і рятувальні служби закликають людей якомога менше перебувати на сонці, пити якомога більше води, в обов'язковому порядку носити головні убори і включати кондиціонери.

Люди, виходячи під палюче сонце, рятуються від нього під парасольками і за допомогою віял, намагаючись якомога швидше дістатися до приміщення з кондиціонерами. Якщо, наприклад, в Україну прийде така спека, то треба бути готовим і купити заздалегідь кондиціонери. При однакових кондиціонерах різниця у відчуттях буде велика, тому що клімат в районі Європи зовсім інший, менш агресивний і «адекватний», чого не можна сказати про клімат Японії.

У ці дні всі пляжі переповнені. Однак багато, особливо діти, готові зануритися не тільки в океан, але і найближчий фонтан, причому до дітей із задоволенням приєднуються і їхні батьки.

Для домашніх собак в магазинах з'явилися спеціальні товари, які покликані полегшити їм життя в жарку погоду. Тут і спеціальний крем для лап, і мініатюрні черевички, щоб не обпалювати подушечки про розпечений асфальт, і мармурові плитки-лежанки, що зберігають прохолоду, і навіть морозиво.

Менше пощастило численним токійським кішкам - вони шукають містечко в тіні і весь день проводять там до настання сутінків, коли спека спадає.

Особливої ​​турботи удостоюються корови на фермах. Для них ставлять сотні вентиляторів, а зі стелі розпилюють воду, щоб тварини почували себе краще і не знижували темпів виробництва молока.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.