(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Air conditioners market trends

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.

Ще в недалекому 2011 році українці купили близько 500 тисяч кондиціонерів. А в 2012 році спостерігається падіння продажів до 380 тисяч, що являють приблизно 20%. Близько 95% продажів потрапляє на побутові кліматичні прилади.

В даний час остудився купівельний попит на кліматичні системи. Сильно позначається на купівельну спроможність українців економічні проблеми. Слабшає попит на дешеві китайські моделі. Також споживачі не поспішають купувати нові, замінюючи старі або доповнювати ще одним кондиціонером свої житла. Ще зіграло роль той факт, що закуплена постачальниками техніка у китайських виробників виявляється все дорожче і дорожче.

Зараз, нові тарифи на комунальні послуги, в тому числі рахунки на електроенергію, також спонукали зниження покупок. Покупці стали вибирати кондиціонери енергозберігаючого класу і високим коефіцієнтом продуктивності холоду або тепла.

Величезна частина споживачів зупиняються на спліт-системах потужністю не більше 3,5 кВт. Це цілком достатньо для кондиціонування невеликих наших квартир. Посилився попит на моделі інверторного типу кондиціонування. Вони можуть бути тонко налаштовані під індивідуальні потреби споживача, а також працювати при більш широкому діапазоні температури на вулиці.

Основними ходовими брендами побутової техніки як кондиціонери на Україні вважаються Daikin, Midea, Panasoniс, Samsung, LG, Toshiba, Mitsubishi, Cooper & Hunter.

Хоча дані бренди є лідерами, проте це не означає, що купують тільки їх. Український ринок у даний час налічує близько 60 марок кондиціонерів різних типів. Основна маса кондиціонерів на ринку України виробництва Китаю, Туреччини та Кореї.

За попередніми прогнозами, в 2014 році буде посилюватися наповнення ринку турецькими і китайськими моделями кондиціонерів, найбільшим попитом будуть користуватися спліт-системи побутових моделей. Покупець буде вибирати інверторний тип кондиціонування в моделях потужністю до 3,5 кВт.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.