(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Опалення EWT

ewt

Надійні і невибагливі німецькі кондиціонери EWT Clima відмінно зарекомендували себе на українському ринку кліматичної техніки. Покупці по достоїнству оцінили їх високу якість збірки, стійкість до перепадів напруги і доступну вартість. Німецькі компанії завжди ставили інтереси покупця на перше місце. Основними критеріями при виборі будь-якого товару для покупця завжди являлются ціна і якість. На сьогоднішній день виробництво кондиціонерів EWT Clima перенесено на один з провідних світових заводів з виробництва кліматичної техніки в Гонконг, що дозволило зберегти доступну ціну, яка не піддається стрімкому зростанню курсу євро при незмінному німецькому якості.

EWT clima є частиною компанії Glen Dimplex (Німеччина, Мюнхен). Виробництво кондиціонерів EWT налагоджено в Гонконзі, при цьому німці контролюють весь процес починаючи від вхідної сировини і до готової продукції.

Асортимент кліматичного обладнання EWT Clima величезний, від простих побутових спліт-систем до мульти-зональних систем кондиціонування з автоматизованим управлінням, від воздухоочистителей до систем рекуперативної вентиляції, від віконних і мобільних кондиціонерів до великої різноманітності кондиціонерів комерційної серії. Таким чином, модельний ряд нашої техніки покриває основні потреби ринку і постійно поповнюється новими моделями. Устаткування EWT Clima створює необхідні конкретно Вам комфортні кліматичні умови.

Функціональність кліматичної техніки EWT Clima розвивається досить динамічно, з впровадженням високих технологій і передових досягнень. Дотримуючись найжорсткіші технічні норми і застосовуючи новітні технології, компанія EWT Clima виробляє кондиціонери чудової якості. У конструкції застосовуються як рішення випробувані десятиліттями, так і нові розробки, введення яких в продукцію забезпечується серйозними лабораторними та стендовими випробуваннями.

Німецький контроль якості продукції - одна з найсильніших сторін компанії EWT Clima. Компанія EWT Clima не має своїх виробничих потужностей, але розміщує замовлення на виготовлення своєї продукції на заводах відомих світових виробників, що не дозволяє сумніватися в їх якості. Виробництво, розміщене на кращих заводах Китаю, ретельно перевіряється фахівцями. Існує цілий комплекс заходів і нормативних документів, спрямованих на підтримку якості на заданому рівні, починаючи від сировини і закінчуючи готовою продукцією. На українському ринку торгова марка EWT Clima представлена ​​протягом семи років. За цей час кондиціонери зарекомендували себе як надійні і невибагливі в обслуговуванні.

Не секрет, що часто найбільш важливим критерієм при виборі товару є ціна. Завдяки тому, що виробництво перенесено на провідні світові заводи Китаю, ми можемо зберегти доступну ціну, яка не піддається стрімкому зростанню курсу євро при незмінному німецькому якості. Заводи Китаю пропонують дуже вигідні ціни для випуску обладнання на своїх потужностях, це дозволяє знижувати вартість на готову продукцію.

Споживачі високо оцінюють високу якість збірки, стійкість до перепадів напруги, рівень надійності, сервісних можливостей і доступну вартість техніки EWT Clima. Але компанія не зупиняється на досягнутому, підтримуючи зворотний зв'язок зі споживачем, компанія дбайливо ставиться до відгуків на свою техніку і з кожним роком все більше її вдосконалює.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.