(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Кондиціонери Idea

idea

На українському ринку кондиціонери Idea відомі як високотехнологічна техніка доступного цінового діапазону. Одне з головних достоїнств Idea - прекрасна реалізація і функціональність рішень питань кондиціонування повітря, як для побутових приміщень, так і для різних промислових і комерційних об'єктів. Спліт-системи Idea, всього лише за п'ять з невеликим років, заслужили величезну любов користувачів завдяки постійній роботі над підвищенням якості продукції та впровадження технологічних інновацій, турботі про навколишнє середовище.

Купити кондиціонер Idea можна практично в усьому світі, але особливою популярністю торгова марка користується в країнах Східної Європи та СНД. Такого комерційного успіху своїх ідей і розробок компанія змогла домогтися, не в останню чергу, за рахунок співпраці з найбільшими виробниками кліматичної техніки Китаю. Так, побутові та промислові кондиціонери Idea збираються на кращих заводах «піднебесної» - Midea, Gree та ін Створення високоякісної функціональної техніки та її постійна модернізація, мабуть, були б неможливі без власного дослідницького центру. Саме тут і генеруються геніальні ідеї.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.