(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Кондиціонери Fujitsu

fujitsu

Японська корпорація Fujitsu General Ltd. є одним з найбільших світових виробників складної наукомісткої техніки. Серед обладнання, що випускається фірмою, - побутові та напівпромислові кліматичні системи, аудіо -відео апаратура, програмне забезпечення, електронні компоненти. Плазмові панелі, портативні комп'ютери, кондиціонери та холодильники під брендом Fujitsu заробили репутацію виключно сучасної та надійної техніки в більш ніж 110 країнах світу.

Репутація фірми є закономірним результатом продуманої стратегії розвитку, важлива частина якої - постійне впровадження інноваційних технологій. Саме Fujitsu General стала піонером в області розробки і виробництва плазмових дисплеїв, внесла значний внесок у розвиток сучасних систем телекомунікації та є послідовним прихильником переведення систем кондиціонування на передові озонобезпечні холодоагенти.

Розробка і вдосконалення кліматичних систем компанії здійснюється в окремому науково -дослідному інституті з проблем кондиціонування повітря, що належить Fujitsu General Ltd. Завдяки політиці корпорації Fujitsu General, спрямованої на постійне вдосконалення використовуваних технологій, продукція компанії знаходиться на самому вістрі науково-технічного прогресу. Ви можете бути впевнені , що кондиціонер Fujitsu - це елемент майбутнього у Вашому домі.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.