(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Кондиціонери

Кондиціонери Midea

midea

Компанія Midea по праву може змагатися з будь-яким виробником кліматичного обладнання в світі, в першу чергу завдяки унікальній за своєю завершеністю ланцюжку виробництва - однієї з найдосконаліших у світі.

Кондиціонери Idea

idea

На українському ринку кондиціонери Idea відомі як високотехнологічна техніка доступного цінового діапазону. Одне з головних достоїнств Idea - прекрасна реалізація і функціональність рішень питань кондиціонування повітря, як для побутових приміщень, так і для різних промислових і комерційних об'єктів.

Кондиціонери Novaki

novaki

Новий тип кондиціонера 2011 випуску - сертифікований продукт, який адаптований до використання в Україні. Рекомендований як більш економічний і екологічно безпечний вид обладнання.

Кондиціонери Fujitsu

fujitsu

Японська корпорація Fujitsu General Ltd. є одним з найбільших світових виробників складної наукомісткої техніки. Серед обладнання, що випускається фірмою, - побутові та напівпромислові кліматичні системи, аудіо -відео апаратура, програмне забезпечення, електронні компоненти.

Кондиціонери EWT

ewt

Надійні і невибагливі німецькі кондиціонери EWT Clima відмінно зарекомендували себе на українському ринку кліматичної техніки. Покупці по достоїнству оцінили їх високу якість збірки, стійкість до перепадів напруги і доступну вартість. Німецькі компанії завжди ставили інтереси покупця на перше місце.

Кондиціонери Daikin

daikin

Компанія Daikin була визнана однією з найбільш інноваційних компаній в світі за версією Forbes, який включає в себе рейтинг 100 найбільш передових компанії відповідно по їх інноваційним досягненням.

Кондиціонери Tosot

tosot

TOSOT - міжнародний преміум бренд корпорації GREE. Кондиціонери сегмента настінних спліт -систем виготовляються в місті Джухай (Zhuhai) в 40 км від Гонг- Конга - на заводі GREE ELECTRIC APPLIANCES INC. OF ZHUHAI, який є одним з найбільших заводів з виробництва кондиціонерів в світі.

Кондиціонери HITACHI

hitachi

Кондиціювання повітря системами Hitachi - це справжнє мистецтво комбінації ідей і сучасних технологій, що створило цілу гамму кондиціонерів, що забезпечують комфортний клімат, з яким приємно жити і працювати.

Кондиціонери LG

lg_electronics

Кондиціонери LG - відмінний вибір для тих, хто бажає придбати витривалу і недорогу техніку для охолодження приміщення в жаркий період року і для нагрівання в холодний сезон. Кондиціонери LG, завдяки їх демократичними цінами, високому рівню енергозбереження і значною функціональності, вважаються сьогодні кращими в економ-класі.

Кондиціонери LEBERG

leberg

Компанія LEBERG заснувалася в 1963 р. в Норвегії, і прославилась завдяки виробництву простих і надійних котлів на твердому паливі, і системах вентиляції. З 1992 р. компанія розпочала виготовлення побутових кондиціонерів, і відразу завоювала підтримку споживачів своєю якістю і прийнятною ціною. У 1996 р. компанія стала випускати нову лінійку промислових кондиціонерів.

  [1]  2 3 

Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.