(067) 332-62-22

(095) 578-47-27

45000

г.Ковель

ул.Сагайдачного 6в

Кондиціонери купити у Ковелі

teploiholod

Салон "ТЕПЛО і ХОЛОД" з превеликим задоволенням усім відвідувачам пропонує купити хороші кондиціонери за найбільш прийнятними цінами. Сьогодні кондиціонери стали незвичайним флагманом кліматичної техніки. Саме кондиціонери відповідають за вологість повітря і температуру - два вагомих оформляючих зручностей в житлах і квартирах.

При звичайній вологості і зручною температурі життєвий тонус людини дуже високий, а всі інфекції і мікроби зустрічають раптовий відсіч організму.

Існують різні типи кондиціонерів. Найбільш актуальними вважаються спліт-системи і віконні кондиціонери, які мають декілька видів. Спліт-системи складаються із зовнішнього і внутрішнього блоку. Зовнішній блок з конденсатором, вентилятором і компресором вивішується зовні будівлі, а внутрішній - з фільтром і випарником - встановлюється під стелею кімнати. Спліт-системи можуть підтримувати в кімнаті встановлену температуру, діяти на остигання та підігрів, провітрювати повітря.

Кондиціонери не тільки ретельно стежать за оптимальною температурою в приміщенні, але очищають повітря, роблячи його здоровим і свіжим. Купівля кондиціонера означає придбати цілий кліматичний комплекс, що дозволяє створити в квартирі, будинку або офісі оптимальний і комфортний мікроклімат. Сучасні кондиціонери мають продуманий дизайн внутрішнього блоку і завжди гармонійно впишуться в інтер'єр приміщення, а унікальні технології енергозбереження та інверторний режим роботи пристрою зберігають електроенергію.

Ми виконуємо реалізацію кондиціонерів у Ковелі або іншому місті різних видів, моделей та виробників. Вся техніка, представлена ​​у нас - це сертифіковане, перевірене обладнання, з гарантованою якістю, довговічністю і надійністю при експлуатації.


Интересно знать

Вибір кондиціонера і його фірма

З настанням літа і приходом спеки, більшість людей бажають придбати кондиціонер в квартиру, або офіс.

Настінні кондиціонери Panasonic

Настінні кондиціонери Panasonic одні з найпоширеніших систем кондиціонування в побуті і невеликих офісах.

Створюємо собі клімат самі за допомогою кондиціонера

Завдяки кондиціонерам, можна зробити свій мікроклімат в будинку або квартирі на власний смак, незалежно від погоди на вулиці.

Через аномальну спеку в Японії гинуть люди

Через аномальну спеку в Японії щороку з тепловими ударами і перегрівами госпіталізуються величезна кількість людей.

Тенденції ринку кондиціонерів на 2014 рік

Незважаючи на високу середню температуру в теплий сезон, Україна здала свої позиції в продажах кондиціонерів.